146467486 - Uwaga, w moim przypadku "centrum rehabilitacji" w okolicach mojego miasta, wylosowałem promocyjny pakiet... Kurcze odebrałem czekając na inny telefon. Zablokowałem.
227111111 - CZY TO JEST PORTAL DLA IDIOTÓW !!! To ja się was pytam czyj to numer, a wy czekacie aż ja wam to powiem ??? Szkoda na was czasu i klawiatury !!!
321322943 - Niesympatyczna kobieta pyta czy dotarł sms od znajomych z mojego miasta. I zaprasza mnie na jakiś pokaz pod pretekstem że ci rzekomi znajomi których nazwiska nie może wymienić też tam będą.
412306337 - Telemarketing w postaci porozmawiajmy o ..., zapytani o bazę dostałem odpowiedź został wylosowany wśród mieszkańców miasta , przy czym dzwonili na telefon komórkowy - czyli musieli mieć numer z faktycznej bazy
556210891 - Telemarketing... Zaproszenie na spotkanie z "prezentem". Baba pyta do jakiej miejscowości się dodzwoniła itd. Cel rozmowy to pewnie wyciągnięcie danych osobowych.
598580093 - Dzwoni jakaś ciocia Helka i mówi że nikt dziadkowie telefonu jeszcze nie doładował. Uwieżyłabym gdyby nie to że moja ciocia jest z innego miasta nie Słupska :) A i nie mam dziadka :) moje imię wzięte z kontekstu niby nie slyszala :) wyłudzenie doładowa
673571039 - Dziwna sytuacja, dzwonioni do mnie z tego numeru, a że oferuje usługi oddzwoniłem na ten numer , nitk nie odebrał...po chwili dzwoni znajomy z informacją że przed chwilką do niego dzwoniłem....znajomy ma inny numer niż ten